Firma Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy Spółka Jawna powstała w 1995 roku. Głównym aspektem działalności naszej firmy jest produkcja najwyższej jakości kruszyw budowlanych i drogowych. Od 2011 roku w oparciu o zaawansowaną technologię i własne kruszywo produkujemy betonowe prefabrykaty.

Portfolio naszych produktów zostało zbudowane z myślą o klientach instytucjonalnych, budowach infrastrukturalnych, jak również o klientach indywidualnych szukających niebanalnego piękna swojego przydomowego otoczenia.

Wśród naszych wyrobów znajdą Państwo: kostkę brukową, płyty ogrodowe i tarasowe, palisady, krawężniki i obrzeża. Część wyrobów oferowana jest w wersjach uszlachetnionych, wyjątkowo podnoszących walory wizualne zabudowywanych powierzchni.

Marka NATRIX pod którą sprzedajemy nasze prefabrykaty w krótkim czasie stała się na rynku synonimem najwyższej jakości. Produkcja realizowana jest o zbiór najnowszych zharmonizowanych norm PN-EN i objęta jest wdrożonym i utrzymywanym systemem Zakładowej Kontroli Produkcji.

Warto wspomnieć, że nasze prefabrykowane wyroby docenili również klienci z Litwy.